Замовити словник з авторським підписом!

Автори: Т. Береза, І. Зубрицька, Ю. Зелений
Мова: Українська
К-ть сторінок: 664
Оправа: Тверда
Рік видання: 2015
Вартість: 190 гривень

 

 

 

Словник правдивої української мови розкриває велич та красу рідного слова, звільняє нас від суржику й чужомовних запозик. Словник містить самобутні українські слова та вислови, поставлені на противагу буденному словниковому запасу сучасних українців.

У Словнику опрацьовано понад 20 000 найпроблемніших слів та висловів украй потрібних для збагачення мовної культури кожного українця.

Призначений для усіх, кому небайдужа доля рідної мови, культури й словесності.

 

 

 

Відтоді, як два з половиною роки тому перейшов на українську, шукав книжки, які б допомагали мені вдосконалювати свою мову – поширювати словниковий запас і виправляти русизми. Дуже зрадів, натрапивши на чудові словники від пана Тараса Берези! Ці книжки допомагають мені не лишень вдосконалювати, а й відкривати мовну милозвучність і багатогранність, глибину й красу. Пане Тарас, Вам велика подяка за цю кропітку роботу! І, звісна річ, чекаю на продовження.

Олександр Кульков

Київ

Не тiльки кожен учень мусить мати цi словники, але й кожен українець!
Дуже легко та приэмно було спiлкуватися з Тарасом.
Словники отримали вчасно. Сервic обслуговування безперечний!
Вдячна вам за вашу працю та час!

Анна Новицька

Київ

Цікава, добірна праця. На жаль змалена дієприслівниками на — вши, та — уч, — юч. Вони обтяжують мову, наближають українську мову до московської. Спробуйте писати без них; тоді Ваша мова буде иншою, смачнішою.

Петро Билина

Київ

Я скуштували майже всі смаколики з Вашої кухні: і з культури мовлення українською, і словники для вдосконалення англійської!!! Широко дякую Вам, пане Тарасе за чудові словники, що допомагають і в роботі з учнями, і в самовдосконаленні!!!!! З нетерпінням чекаю нових видань!!!!!

Тетяна Войтович

Дніпро

Написати автору!

років досвіду

автори

замовлень

годин роботи

сторінки

опрацьовано джерел

Кухня

улюблених словників
Завітаймо!