Замовити словник з авторським підписом!

Автор: Тарас Береза
Мова: Українська, англійська
Формат CD
Рік видання: 2010
Ціна: 60.00 грн.

 

 

 

Словник увібрав у себе найкращі перлини народної творчості з різних куточків світу. Правдиво виплеканий з глибин народної мудрості, а у ній сила-силенна приповідок, примовок, приказок, прислів’їв, що урізноманітнять Ваше повсякденне спілкування.

Видання містить рідкісні та широковживані вислови, ідіоматичні звороти, фразеологізми, порівняльні звороти, сталі та крилаті вислови, прислів’я та приказки, афоризми, повір’я та прикмети, які широко вживаються у сучасному усному та письмовому мовленні.

 

 

 

Пане, Тарасе, це так неочікувано приємно! Щиро вдячна Вам за такий понеділковий сюрприз! Я вже знайома з іншим Вашим доробком – словником фразеологічних синонімів, від якого теж просто в захваті. Я працюю над дипломною роботою на тему ідіоматичних етнічних особливостей концептуалізації культурних кодів англійської та української мов, тому крім особистого зацікавлення,  маю неабиякий практичний інтерес до Ваших праць. Ви справді зробили чудову і необхідну роботу, правду кажучи, поки не натрапила на Ваші словники, ледве не розчарувалась в усій українській лінгвістиці разом взятій, особисто мені словник Баранцева здається якимсь “лінивим” у порівнянні з Вашим.
Ще раз спасибі за подарунок, проте переконана, що дякую в кишеню не покладеш, і хотіла би придбати декілька екземплярів у свою колекцію. Буду вдячна, якщо підкажете, де це можна здійснити в Києві.
Натхнення Вам!

 

Надія Білява

Київ

Велике Вам спасибі за подарунок! Це дуже цінний словник! Коли я минулого року писала контрольну роботу з фразеології в університеті, мені було дуже важко знаходити іноземні відповідники до українських фразеологізмів. Довелося “перерити” весь інтернет, шукати спочатку російські відповідники, а потім за допомогою них англійські, та тепер все буде набагато простіше. Це дуже корисна книга для філологів!

 

Написати автору!

Кухня

улюблених словників
Завітаймо!