Передпродажі 2022

від АПРІОРІ

улюбленим читачам

Вже понад два десятиліття ми працюємо з провідними перекладачами України та домовляємось зі світовими видавництвами, щоб дарувати вам найкраще 

ЗАВЖДИ

дружня вартість для вас

Передпродаж!

Книга передана в друкарню і незабаром з”явиться у продажу. 

Акційна ціна можлива за умови повної передоплати замовлення.

Підглядаючи за китами : Минуле, сьогодення та майбутнє найбільших у світі тварин

Автор: Нік Пайєнсон

Переклад Ірини Головачової

Ілюстрації: Alex Boersma

Мова: Українська

Сторінок: 336

Оправа: Тверда

Рік видання: 2022

Що ми знаємо про китів, про їхній еволюційний шлях, про розміри, про те, де і як живуть, як полюють, приводять на світ дитинчат; які труднощі долають або які небезпеки на них чигають в океанських просторах?

На ці та інші запитання дає відповіді відомий знавець китів Нік Пайєнсон у своїй новій книзі «Підглядаючи за китами». Як справжній фанат китів автор брав участь у наукових експедиціях і досліджував скам’янілості, знайдені в різних куточках планети: від чилійської пустелі Атаками, де виявлено найбільше у світі захоронення залишків китів – Серро Баллена, до китобійних станцій в Ісландії, від північних до південних морів.

Тому він так захопливо розповідає про те, як виглядали давні кити, як вони, мешкаючи на суші мільйони років тому, повернулися до водного способу життя; наскільки вражають розміри їхніх тіл. А ще – вони спілкуються між собою незбагненному людству мовами. Вони, як і ми, творять культуру. І все це – звідки з’явилися кити, як живуть сьогодні, що з ними станеться в новій ері – ми знайдемо в цьому ошатному томику.

Передпродаж!

Книга передана в друкарню і незабаром з”явиться у продажу. 

Акційна ціна можлива за умови повної передоплати замовлення.

Таємниця мексиканських божків смерти 

Автор: Ян Мортенсон

Переклад: Олега Короля

Мова: Українська

Сторінок: 216

Оправа: Тверда

Рік видання: 2022

«Таємниця мексиканських божків смерти» належить до cерії детективів про Югана Крістіана Гумана — розумного, дуже милого і трохи смішного антиквара, любителя червоного вина, вишуканих страв і вродливих жінок. Живе він у Стокгольмі разом із сіамською кішкою Клео. Вона не раз виручає свого господаря, коли той потрапляє в якусь халепу.

Цього разу Гуман опиняється у критичному становищі – поліція переслідує його за вбивство, то ж він мусить сам провадити слідство у справі, бо на кону його життя.

Оповідь від першої особи вже з початку й до самого кінця книжки тримає читача в напрузі. Автор книги — відомий шведський письменник і дипломат Ян Мортенсон. Свого часу він працював заступником генерального секретаря ООН і секретарем-референтом шведського короля Карла XVI Ґустава.

Передпродаж!

Книга передана в друкарню і незабаром з”явиться у продажу. 

Акційна ціна можлива за умови повної передоплати замовлення.

Брешуть не тiльки вбивцi

Автор: Марія Ланґ

Переклад: Олега Короля

Мова: Українська

Сторінок: 208

Оправа: Тверда

Рік видання: 2022

На великому мальовничому острові посеред озера відпочиває гурт молодих людей. У повітрі витає якась напруга, щось віщує лихо. І ось скоєно злочин. Головна героїня, Пак, залучається до слідства, яке дає геть несподіваний результат…

Про це йдеться в дебютній детективній повісті «Брешуть не тільки вбивці» шведської письменниці Марії Ланґ. Дебют викликав великий розголос у Швеції, почасти й скандальний. Загалом авторка опублікувала 48 книжок, частину яких перекладено не менш ніж дванадцятьма мовами. Її твори відзначаються жвавістю оповіді, вмінням викласти все те, що спостерегло гостре око, тонким гумором і неповторною атмосферою минулого.

Найкращі книжкові свіжинки для Вас!

Пориньмо у світ вишуканого перекладу!

Художні та довідкові видання від наших найкращих перекладачів сповнені надиху та найцікавішого з усього світу.

Друзі, користайте з найкращих пропозицій, авторських знижок та дружніх дарунків!

 

Видань

Авторів

найкращих видавництв

років досвіду

Улюблене видавництво 

7900 м. Львів  

Площа Катедральна 2/4

(067) 314-05-10
(032) 235-62-18

info@apriori.lviv.ua

facebook.com/apriori.lviv

instagram.com/apriori.lviv

Відчинені для Вас: 24/7