В И Г А Д А Н Е

від АПРІОРІ

улюбленим читачам

Вже понад два десятиліття пишемо найкраще для поціновувачів фентезі. Наші юні та дорослі читачі нетерпляче очікують нових історій, мандрують з улюбленими героями, досліджують нове.

 

В И Г А Д К И 

на добраніч

Читати більше

Стиль сучасного життя Калабрії не заважає фермеру Клавдіо Б’янкі вперто триматися за рамки, поставлені ще дев’ятнадцятим століттям. І лише тоді, коли його домівка стає прихистком для єдинорогів, йому доводиться вийти із зони комфорту й відкрити своє серце, яке він так довго тримав під замком, для нових вражень і почуттів. Магія єдинорогів змінює не лише самого Клавдіо, а й друзів: поштаря Романо і його зеленооку сестру Джованну, бізнесмена й спекулянта Маттео Фальконе, поліцейського Тененте Еспозіто й інших мешканців маленького села. Та одного разу Б’янкі доведеться зіткнутися з господарями регіону – адже на єдинорогів накинула оком “Ндрангетта”, калабрійська мафія. А мафії не відмовляють …

Одного разу в Калабрії

Пітер С. БІҐЛ

Переклад Анни СВЕРЕДЮК

Серія: фантастика і фентезі

Мова: українська

112 сторінок

палітурка

видання 2022 року

Читати більше

Тінь біди впала на весь котячий рід – таємничим чином коти стали безслідно зникати. Гнів і страх запанували серед Народу, і хоробрий молодий кіт Фрітті Ловихвіст намагається спонукати свій клан діяти. Та коли і Тихолапка, його срібношерста й довговуса подруга, теж зникає, Фрітті більше не чекатиме на допомогу.

Разом із старим сивим дивакуватим котом, що зветься Жучкожер, і непосидючим кошеням Прудкоплигом, Фрітті покине рідні терени й вирушить на порятунок Тихолапки. Небезпечна казкова місія приведе його із Дому Первородків й Палацу Володарки Котів у підземну цитадель жахіть, які не приснилися б йому в найстрахітливіших котячих снах!

Пісня Ловихвоста 

Тед ВІЛЬЯМС

переклала Анна СВЕРЕДЮК

448 сторінки

палітурка

видання 2022 року

Читати більше

Роман всесвітньо відомого канадського письменника Ґ. Ґ. Кея, написаний у жанрі псевдоісторичного фентезі, – це грандіозна панорама світу, в якій яскраво проведено історичні паралелі з життям Європи в середині першого тисячоліття нашої ери. Сповнена пригод, містичних зустрічей і роздумів про покликання в житті, подорож головного героя Гая Криспа з Варени до Сарантію занурює читача у створений автором світ. Письменник майстерно описує двірцеві інтриги, змальовує життя і звичаї Сарантійської імперії, талановито переплітаючи реальний і містичний світи, любов і ненависть, вірність і зраду.

Роман уперше перекладений українською мовою і неодмінно припаде до душі шанувальникам вишуканого фентезі.

Плавання до Сарантію

Ґай Ґевріел КЕЙ

Переклала Олександра ЛІТВІНЯК

Серія: фантастика і фентезі

Мова: українська

576 сторінок

палітурка

видання 2022 року

Читати більше

Усі події повісті відбуваються в казковому королівстві Перадор у часи короля Артура і в наші дні, в Лондоні, 31 червня, у місячний день. Це захоплива, вишукана, легко приправлена іронією повість про вірне кохання, підприємництво й прогрес у часи короля Артура й у вік атомної енергетики.

Тридцять перше червня

Джон Бойнтон ПРІСТЛІ

Переклад Валерія ХАСХАЧИКА

Художник: Ігор Щуров

Мова: українська

168 сторінок

палітурка

видання: 2021 року

Друзі!

Завжди раді теплим зустрічам з Вами у нашому видавництві!

Зручно замовляйте найкраще видавниче фентезі Новою та Укрпоштою!

Вигадки  Фентезі  Пригоди

У правдивих та вигаданих історіях наші діти пізнають чудовий світ, фантазують та мандрують з улюбленими героями, знаходять себе на сторінках сміливих звершень та життєвих випробувань.

Вашій увазі свіжі переклади серії Фантастика та фентезі.   

Видань

Авторів

найкращих видавництв

років досвіду

Улюблене видавництво 

7900 м. Львів  

Площа Катедральна 2/4

(067) 314-05-10
(032) 235-62-18

info@apriori.lviv.ua

facebook.com/apriori.lviv

instagram.com/apriori.lviv

www.apriori.lviv.ua

Відчинені для Вас:  24/7

 

  24/7 відданості

 

   Видавництво АПРІОРІ

    79000, м Львів

    вул. Катедральна 2/4 

    www.apriori.lviv.ua

 

80 000 словників

БЕРЕЗА Тарас Андрійович 

067 369 59 69

bereza.translator@gmail.com

Усі права застережені ©